Strony internetowe

Strona internetowa może stanowić wizytówkę firmy, portfolio freelancera, przedstawić ofertę hotelu z możliwością wykonania elektronicznej rezerwacji, czy być po prostu sklepem internetowym dla większej marki, która nie chce płacić prowizji za sprzedaż swoich artykułów innym portalom.

Nasze ostatnie realizacje:

cubic

Dla kogo jest strona internetowa?

Strony internetowe tworzą zarówno znane, duże marki jak i małe biznesy. Może być to także świetny pomysł na przedstawienie swojego portfolio jeśli jesteś freelancerem lub fachowcem w jakiejś dziedzinie. Własna strona internetowa może przydać się także w przypadku prowadzenia sklepu internetowego. Od dłuższego czasu allegro posiada wysokie prowizje, a znane sklepy internetowe zaczynają przeprowadzać się na własne serwisy. Strony internetowe także są dla osób, które prowadzą blogi na różne tematy i chcą w późniejszym czasie zarabiać na Google Ads, jeśli prowadzisz popularną witrynę zarobki z reklam mogą być naprawdę spore.

Rodzaje stron internetowych

Służymy poradą w wyborze serwisu internetowego, przedstawimy kosztorys danej wersji i późniejszy koszt utrzymania. Rodzajów jest sporo – strony onepage charakteryzują się jedną stroną bez żadnych dodatkowych podstron. Strona ta polega na przewijaniu informacji z góry na dół – idealny wybór na przedstawienie usług czy swojego portfolio. Strony multipage posiadają kilka podstron, np. o nas, galeria, kontakt, usługi. Możemy stworzyć również zaawansowaną witrynę ze sklepem internetowych oraz sporą ilością podstron lub mapą. Nasi doradcy pomogą w wyborze przedstawiając zalety i wady danych rozwiązań, więc nawet jeśli nie do końca jesteś pewien czego potrzebujesz – nie martw się, razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

7
15

Hosting strony internetowej

My polecamy indywidualny hosting dla strony internetowej zamiast gotowych portali do tworzenia stron, wtedy jesteśmy zależni tylko od siebie, nazwa naszej strony internetowej jest zastrzeżona i praktycznie o nic nie musimy się martwić. Profesjonalne hostingi również gwarantują bezpieczeństwo danych co może mieć ogromne znaczenie w przypadku sklepów internetowych lub jeśli przy pomocy serwisu internetowego przechowujemy dane np. klientów. Przy hostingu trzeba wybrać pojemność serwera czy ilość dostępnych danych, więc w początkowych wywiadzie na pewno zapytamy o Twoje plany na przyszłość, by odpowiednio dopasować pod Ciebie ofertę hostingową. Oczywiście jest także możliwość skorzystania z darmowych hostingów, jednak na dłuższą metę jest to zły wybór. Brak gwarancji bezpieczeństwa danych, duże ograniczenia pod względem transferu danych i pojemności strony internetowej – to tylko niektóre z wad darmowych usług.

Koszty stworzenia strony internetowej

Szacuje się, że średni koszt strony internetowej na polskim rynku wynosi od 4 do 8 tysięcy złotych. Można oczywiście stworzyć stronę taniej, jednak będzie to okrojona wersja bez wielu potrzebnych funkcji. Można także stworzyć stronę drożej, jeśli potrzebujesz profesjonalnego serwisu interaktywnego dla ogromnej ilości osób, chcesz umieścić tam sklep internetowy czy np. stworzyć elektroniczny system rezerwacji pokoi dla swojego hotelu z bazami danych MySQL i płatnościami internetowymi. Górnej granicy praktycznie nie ma, wszystko kwestia czego aktualnie potrzebujesz i co na stronie internetowej miałoby się znaleźć. Oczywiście służymy również pomocą w wyborze danych opcji, przedstawimy ich wady i zalety i wspólnie zadecydujemy jak strona będzie wyglądać.

17
seo tri

Pozycjonowanie

Jeśli chcesz, tworząc dla Ciebie stronę internetową zadbamy od razu o odpowiednie jej wypozycjonowanie. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nawet najlepsza, najbardziej wartościowa strona internetowa jest nic nie warta, jeśli potencjalny klient na nią nie może trafić. Wysokość w wyszukiwarce Google to kluczowa kwestia, od której zależy ruch na stronie, dochód z Google Ads oraz zdobywanie nowych klientów. Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron, więc wiemy na czym to polega. Nasi najlepsi fachowcy śledzą ciągłe zmiany i wpływ różnych czynników na pozycjonowanie, więc możesz być spokojny – pomimo tego, że algorytm Google wciąż się zmienia, twoja strona będzie zawsze wysoko wypozycjonowana.

4.8/5 - (49 głosów)
Shopping Basket