Pozycjonowanie stron internetowych

Sprawimy, że Twoja strona internetowa w wyszukiwarce będzie wysoko, dzięki czemu potencjalni klienci danego sektora trafią właśnie do Ciebie! Stosunkowo niska świadomość na temat pozycjonowania często skutkuje zaniedbaniem tego tematu, jednak my zrobimy wszystko za Ciebie! Poniżej dowiesz się dlaczego warto nam zaufać, co wpływa na pozycjonowanie i jak to zrobimy.

cubic

Dlaczego warto zadbać o pozycjonowanie strony?

Bardzo często firmy dbają o swoje sklepy internetowe, fanpage na facebooku czy Instagramie, zapominając o odpowiednim pozycjonowaniu strony. Przez to ich portal spada na drugą czy trzecią zakładkę i tracą potencjalnych klientów, którzy nawet nie widzą ich strony internetowej. Wiele osób nadal poszukuje rozwiązań, porad, czy nawet możliwości kupna towarów i nawiązania współpracy za pomocą Google czy innych wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie podniesie ruch na stronie internetowej, a za tym idą dwie szanse – zdobycie nowych klientów oraz wyższe zyski z prezentowanych na stronie reklam (o ile takowe są).

Co wpływa na pozycjonowanie?
Jak zadbamy o to, by Twoja strona była jak najwyżej?

Od zawsze dokładny algorytm Google do pozycjonowania stron jest tajemnicą. Niemniej jednak jest mnóstwo czynników o których wiemy, że wpływają na pozycję strony w wyszukiwarce. Jedną z ważniejszych spraw są odpowiednie treści na danej witrynie. Muszą być napisane w sposób poprawny, estetyczny oraz zgodny z zasadami SEO. To oznacza odpowiednie zastosowanie i uwypuklenie słów kluczowych (najczęściej wyszukiwanych wyrażeń w wyszukiwarce). Przygotowując się do napisania treści na stronę internetową należy zadać sobie pytanie, co potencjalny klient wpisze w wyszukiwarkę i po prostu na naszej witrynie mu na odpowiedzieć poprawnie tytułując artykuły i używając fraz i słów kluczowych.

7
15

Odpowiednie rozreklamowanie strony.

Zadbamy o to, by Twój serwis internetowy był odpowiednio rozreklamowany. To właśnie te najpopularniejsze strony są najwyżej w wyszukiwarce. Jeśli na innych portalach będą wspominać nazwę Twojej witryny, tym szybciej Twoja strona wyświetli się w przypadku wyszukiwania słów kluczowych. Odpowiednie zarządzanie Google Ads jest kluczem do sukcesu. To właśnie linki i strony sponsorowane wyświetlają się najwyżej, choć mało kto zwraca uwagę na fakt, że pierwsza czy druga pozycja to treści sponsorowane, ponieważ są one dobierane pod kątem wyszukiwania fraz kluczowych. Tym wszystkim zajmiemy się my, by Twój serwis miał jak najlepsze pozycjonowanie.

Treści SEO – ważny element marketingu wpływający na pozycję w wyszukiwarce

Ze względu na to, jak ważne są treści zamieszczone na stronach internetowych a przede wszystkim ich jakość, możemy zająć się tym i przygotować dla Ciebie opisy produktów, artykuły oraz wszystko, co będzie niezbędne do odpowiedniego wypozycjonowania Twojego serwisu internetowego. W pełni profesjonalne treści pod kątem SEO oraz ciekawe, interesujące i wartościowe dla czytelników – czyli Twoich potencjalnych klientów – to wszystko spowoduje, że ruch na stronie będzie większy, Ty zyskasz nowych klientów i inwestorów, a Twoja strona internetowa będzie wyświetlać się najwyżej w Twojej branży.

17
seo tri

Ciągły rozwój!

My nie stoimy w miejscu i ciągle się szkolimy zdobywając nową wiedzę. Jest to szczególnie ważne w branży pozycjonowania, gdyż algorytm pozycjonujący zmienia się bardzo często i ten, kto osiądzie na laurach i nie będzie aktualizował swojej wiedzy szybko wypadnie z rynku. Nasi pozycjonerzy cały czas testują nowe możliwości i badają co wpływa na kolejność wyświetlania serwisów w wyszukiwarkach. Zyska na tym Twoja strona internetowa, ponieważ będziemy ją nieustannie aktualizować i dbać o odpowiednią jej reklamę, by zapewnić jej najlepsze pozycjonowanie zdobywając dla Ciebie nowych klientów i generując ruch. Pamiętaj, że szacuje się, iż na pozycjonowanie ma wpływ nawet 200 elementów i one ciągle mogą się zmieniać! Dlatego zaufaj nam, ponieważ cały czas trzymamy rękę na pulsie i badamy co zadziała najkorzystniej i wywinduje Twoją stronę jak najwyżej!

Przeprowadź szybki test
swojej strony

5/5 - (39 głosów)
Shopping Basket