O nas

Najszybszy sposób na rozwój Twojej firmy zapewni nasza Agencja Interaktywna.
Z nami Twój biznes osiągnie sukces.

Jako Google Partner mamy dostęp do zaawansowanych narzędzi, szerokich zasobów edukacyjnych oraz specjalistycznego wsparcia bezpośrednio od Google. Internet to dziś bazowy kanał sprzedaży. Jesteśmy po to, by pokierować ruch świata na Twoją stronę a Ciebie i Twoją firmę wesprzeć w rozwoju.  W naszej firmie pracują wyłącznie profesjonaliści z dziedziny SEO, projektowania stron internetowych oraz wsparcia dla social media. Mamy liczne nagrody a szczególnie Partnerstwo Google, które wspiera nas w szkoleniach i rozwoju.

pozycjonowanie w Google
pozyjonowanie warszawa
pozycjonowanie sklepów online
demo-attachment-605-blue-shape-2

1

Strategia SEO
 


Zdajemy sobie sprawę z rosnącego zapotrzebowania na teksty zapewniające częste odwiedziny na stronach internetowych. Współczesne wyszukiwarki wyposażone są w inteligentne systemy, które wymuszają merytorykę i rzeczowość tekstu. Strategia SEO przychodzi więc z pomocą w tym zakresie.

2

Planowanie SEO

Wraz z zapotrzebowaniem na SEO rośnie także i konkurencja w tym zakresie. Dlatego kluczową rolę pełni odpowiednie zaplanowanie działań związanych z SEO. Najlepiej powierzyć te czynności profesjonalistom.

3

Wprowadzanie zmian SEO

Zmiany trzeba nie tylko zaplanować ale i wprowadzić. Pomagamy w całym procesie SEO co przekłada się na wzrost popularności witryny internetowej. Chcąc osiągnąć oczekiwane efekty, należy poczynić kroki ku zmianom.

4

Działania SEO 2022

Rok 2022 w SEO to konieczność skupienia się min. na na komunikatach głosowych użytkowników urządzeń. Oprócz tego niezwykle istotna jest oczywiście dostępność strony dla jak najszerszej grupy internautów. Ponadto trendem w tworzeniu tekstów SEO jest zwiększanie wagi wartości merytorycznej tekstów dla czytelnika a nie dla systemu.

Nasze specjalizacje
Zasady współpracy

Pozycjonowanie

Dbamy o wygląd Twojej strony w wyszukiwarce.

Facebook

Zdobądź więcej klientów.

Google

Wychodzimy ponad Twoje potrzeby.

Adwords

Wyniki sponsorowane w Google.

Remarketing

Śledź swoich klientów.

Mapy google

Bądź widoczny.

Copywriting

Unikatowy tekst to podstawa dobrej strony.

Wsparcie 24h

Pracujemy całą dobę.

Zasady współpracy
Stała miesięczna opłata, żadnych dodatkowych kosztów.

Nasz zespół działa 24h, zawsze możesz się z nami skontaktować.

Nasza praca to Internet. Jesteśmy mobilni. Możemy być na całym świecie i utrzymywać kontakt z Tobą.

5/5 - (13 głosów)
Shopping Basket