google przewodnicy

Lokalni przewodnicy Google – czy wiesz za co naliczają się punkty?

Czasy w jakich aktualnie żyjemy mają bardzo wiele zalet, szczególnie jeśli chodzi o internet oraz powszechni dostęp do masy informacji. Dotyczą one wszystkich dziedzin naszego życia i pomagają w niejednej sytuacji co z pewnością każdy z nas mógł się o tym przekonać na własnej skórze. Szybki dostęp do wiadomości, informacji ale również do miejsc jakie warto odwiedzić. Oczywistą sprawą staje się fakt, że większość z nas lubi aktywnie spędzać swój czas, szczególnie w sezonie letnim gdy dopisuje piękna pogoda. Zwiedzanie wszelakich miejsc będących miejscowymi atrakcjami to rzecz normalna i bardzo powszechnie spotykana. Warto jednak zagłębić na pewien temat, który dotyczy wiedzy o ich istnieniu. Przecież nie we wszystkich przypadkach znamy lokalizację oraz trasę w dane miejsce. Szczególnie gdy chodzi o te dalsze trasy stanowiące pewnego rodzaju wyzwanie, chociaż z wykorzystaniem map jest to raczej najmniejszy problem. Jednak pozostaje jeszcze jedna kwestia jaką warto poruszyć.

lokani przewodnicy Gogle

Opinie odwiedzających

Sprawdzając jakiekolwiek miejsce na mapie Google z pewnością zwracamy uwagę na opinie jakie go dotyczą. Jest to swego rodzaju pomoc mogąca przyczynić się do dokonania ostatecznego wyboru względem miejsca w jakie postanowimy się udać. Opinie osób, które wcześniej odwiedziły dane miejsce mogą okazać się bardzo pomocne uprzedzając nas przy okazji czego możemy się spodziewać. Przecież udając się w dalszą podróż stawiając się w wyznaczonym miejscu nie chcemy przeżyć rozczarowania. Jest więc to bardzo pomocna sprawa, jednak warto osobiście wziąć udział w wystawianiu opinii oraz innych aktywności w zabawie dotyczącej lokalnych przewodników. Jest to swego rodzaju zaangażowanie społeczności we wspólne gromadzenie informacji, zdjęć oraz tras na temat przeróżnych miejsc w tej bliższej i dalszej okolicy. Jako lokalni przewodnicy Google możemy nie tylko wykazać się dobrą wolą wspomagając innych swoimi wiadomościami na konkretny temat ale również możemy zbierać punkty za aktywność oraz wziąć udział w konkursie w którym są ciekawe nagrody przewidziane dla najaktywniejszych członków. Warto więc mieć to na uwadze i dodawać treści w miarę swojej możliwości.

Za co zdobędziesz punkty?

Z pewnością jedną z najciekawszych kwestii dotyczących tego tematu jest zbieranie punktów. Z tego właśnie względu warto powiedzieć sobie nieco więcej na ten temat rozjaśniając go. Otóż punkty są przyznawane nie tylko za dodawanie opinii ale również za wiele innych aktywności w tym obrębie. Dotyczy to dodawania zdjęć, filmów, udzielania odpowiedzi na pytania innych użytkowników, dodawania trasy oraz samego miejsca, które zostanie przez nas odkryte i uznamy, że jest warte uwagi. Lista punktacji jest bardzo długa, tak samo jak niezliczona możliwość zbierania punktów. Warto więc zapoznać się z nią w sposób skrupulatny aby dokładnie wiedzieć za jaką aktywność punkty wpadną na nasze konto. Oczywiście należy pamiętać, że w zależności od rodzaju naszej pomocy przypisywane będą różne ilości punktów. Jednakowoż nie warto skupiać się wyłącznie na pozycjach najlepiej punktowanych ale również na tych mniej punktowanych co z pewnością okaże się dobrym rozwiązaniem biorąc pod uwagę zdobywanie przewagi nad pozostałymi graczami.

O czym warto wiedzieć?

Pozostaje jeszcze kilka zagadnień jakie warto poruszyć, mianowicie chodzi o poziomy jakie będziemy zdobywać gromadząc coraz to więcej punktów. Równie ważną informację stanowi fakt, że w zależności od ich ilości użytkownik będzie mógł posiąść wcześniejszy dostęp do nowych funkcji bądź zdobywać wyjątkowe nagrody. Aby wziąć udział w tej niekończącej się zabawie nie trzeba dużo wysiłku. Reasumując od tej pory można połączyć przyjemne z pożytecznym. Krótko mówiąc zwiedzając ciekawe miejscówki oraz poświęcając chwilę na aktywność w Google map można piąć się w rankingu zdobywać nagrody oraz mieć dostęp do niecodziennych funkcji. Cały program został stworzony w sposób przemyślany, a wszystko jedynie zachęca nas do brania w nim udziału. Nie warto więc dłużej się zastanawiać, najlepszą decyzją będzie natychmiastowa rejestracja oraz systematyczna aktywność dająca duże korzyści oraz możliwości.

5/5 - (9 głosów)

Comments are closed.